בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אופנה 
ובזמן שאתם זוללים: התחילה עונת הביקיני - המפורסמות מציגות 

ובזמן שאתם זוללים: התחילה עונת הביקיני - המפורסמות מציגות

 
אופנה |
 

אילו בגדי ים יכבשו אותנו בקיץ הקרוב? המפורסמות כבר מספקות לנו הצצות. קבלו את הגלריה הראשונה והלוהטת של בגדי-הים לקיץ 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נטע אלחמיסטר
 נטע אלחמיסטר   צילום: אינסטגרם 
 
 

בזמן שאנחנו תוקעים לביבות המצה, חריימה ועוגות כשרות לפסח משמינות ולא טעימות, המפורסמות כבר לגמרי עולות על בגד-ים ומזכירות לנו שעונת הרחצה כבר פה וצריך להתחיל להיערך בהתאם. בקיץ הקרוב נראה הרבה בגדי-ים שלמים וסקסיים עם מפתחים שונים בגב (מזל, ככה לא יראו את סימני פסח), הרבה קשירות וחיתוכים. קבלו הצצה ראשונה ממה שהדוגמניות מציגות.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

נטע מציגה את הביקיני שהוא גם תכשיט, אולי פחות מתאים למשתזפות, ויותר מחמיא לקטנטנות, אבל בהחלט ביקיני מעניין של בננהוט בבעלותן של נטע ונועה.

 

 
 
 

ג'ני צ'ארווני בביקיני שחור קטנטן עם טוויסט שמעניק נפח לחזה

 

 

Good morning Seychelles #Seychelles #summervibes #love #heart #beach #sand #beachmood #travelling #vacation #island

A post shared by Jenny Mana צ'רוואני ג'ני מאנה (@jennychervoney) on

 

חן טל חוזרת אלינו עם ביקיני קטנטן מנומר

 

 

שיזוף ראשון לעונה יוצא לדרך☀️🍑🔥

A post shared by Hental20 (@hental2o) on

 

שלומית מלכה בלוק הגולשת בבגד ים של מובו - ביקיני לוהט עם שרוולים ארוכים ותחתון קטנטן

 

 

💙🌊

A post shared by Shlomit Malka (@shlomitmalka) on

 

אינה בקלמן בבגד-ים שלם של בלנקיני, שאפשר להשתזף דרכו ומציגה את טרנד השלם החושפני מאחור

 

 

The best weekend vibs are when the sun is out ☀ @or_edri

A post shared by Inna Bakelman (@innabakelman) on

 

נטלי דדון בשלם של דיזל


 

חמץ 🌸 @diesel

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 

מור סילבר ווידוש שלה מדגמנים את החופשה התאילנדית המושלמת ומורוש בבגד-ים שלם שחור שיעבוד חזק העונה. פשוט, מחמיא ומנצח.

 

 

Another day in paradise... 💕🌴🌸 #וידושאהבתחיי

A post shared by Mor Silver Chebotar (@morsilver) on

 

גם קסניה מבינה ששלם הכי מחמיא, גם הדפסי הפרחים שולטים ב-2017


 

•The sweetness of snow ❄ 🍑🍭 @cobrafashion 👙❤ #אביבשמח 🍉

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

 

ירדן הראל בביקני שרומז לנו שהגיע הזמן לדיאטה ולחופש


 

🌴

A post shared by Yarden Harel (@yardenha) on

 

עומר קינן בשלם כוכבים מתוק

 

⭐⭐⭐@alleswimsuit #eilatidc #shabatshalom

A post shared by עומר קינן - Omer Kaynan (@omer.kaynan) on

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by